2 punkty dla ANDRA

7 lutego 2018

W pierwszym secie spotkania sytuacja zmieniała się jak w kalejdoskopie. Najpierw na prowadzenie wyszli siatkarze Andry, a następnie warunki dyktowali gracze Comp. Później przyszedł czas na serię Andry od 11:12 do 15:12. Team Adama Bali zaczął się powoli rozkręcać. Comp nie był w stanie zatrzymać rozpędzonych w ataku Szymona Stańczyka i Mariusza Turskiego. Ich zbyt duża pewność siebie przy stanie 24:17 pozwoliła drużynie Comp nadrobić parę pkt i było już 24:21.

Reprezentanci Konrada Raczyńskiego nie przejęli się końcówką pierwszego seta. Do drugiej partii przystąpili pełni energii, co natychmiast przełożyło się na wynik. Zbudowali sobie bezpieczną przewagę, a następnie kontrolowali przebieg wydarzeń na boisku. Mocne ataki i kontry Tomasza Batóga były prawdziwą ozdobą widowiska. W końcówce Andra doprowadziła jeszcze do remisu 23:23, jednak oddała tę partię do 23.

O losach meczu rozstrzygnął dopiero ostatni set. Od samego początku zawodnicy Andry prezentowali ładną siatkówkę. W drużynie Comp widoczny był spadek formy Artura Matusiaka - najlepszego atakującego sezonu Jesień 2017.

Spotkanie zakończyło się 2:1 dla ANDRA.