Doświadczenie Bankowców górą!

14 lutego 2018

ENPROM już wiedział, jak dobrze gra Deutsche Bank, a tym razem przekonał się o tym bardzo dobitnie na własnej skórze. Mimo że Reprezentanci Eweliny Targowskiej prezentowali naprawdę wysoką formę, widoczny był brak Mikołaja Grzywacza i przegrali z Bankowcami 0:3.

Mecz lepiej otworzyli Bankowcy. Po mocnych atakach Igora Królikowskiego i Adama Borówki pierwszą partię wygrali do 19. Gracze Deutsche Bank rozkręcali się z akcji na akcję. Słowa uznania za Ich prace w defensywie - bardzo dobra organizacja blok-obrona. Perfekcyjna asekuracja! Enpromowi ciężko było się wbić w Ich boisko.

Trzeci set zaczęli się od mocnego uderzenia Przegranych poprzednich partii. Mimo, iż prowadzili 4,5 punktami doświadczenie Bankowców doprowadziło do emocjonującej końcówki i ostatnia odsłona spotkania także należała do Nich. 

Enprom - Deutsche Bank O:3

21.02.2018 dowiemy się jak Enprom poradzi sobie z Mistrzami PlayVolley - Mazowiecką Okręgową Izbą Inżynierów Budownictwa, natomiast Bankowcy 22.02.2018 zmierzą się z Lekarzami - OIL Centrum Medyczne Gamma.