Dzielny NCBiR uległ Kuźni

15 lutego 2018

NCBiR – Kuźnia Kulturalna 13.02.2018

Spotkanie rozpoczęło się od prowadzenia Kowali! W świetny sposób skorzystali z powrotu swojej Gwiazdy - Roberta Kozłowskiego. Wykorzystali Oni nerwową atmosferę panującą wśród Narodowego Centrum Badań i Rozwoju, którym nie szczęściło się w ataku, przyjęciu i zagrywce. Zbyt dużo błędów własnych doprowadziło do tego, że sromotnie przegrali tego seta do 9!

Aleeeee.... Jak sami znamy NCBiR:), bez walki, nie poddają się! Podnieśli się z kolan, skutecznie blokowali, zniwelowali błędy własne w ataku i walczyli jak równy z równym. Iiiiii.... Chwilowa niemoc w ataku Roberta Kozłowskiego dała się we znaki Kuźni Kulturalnej. Długo musieli bronić i walczyć. Jednak, to Ich doświadczenie wzięło górą! Restauratorzy zamknęli tego seta do 22.

Ostatnia odsłona spotkania to już uśmiech po obu stronach boiska. Mimo prowadzenia Kuźni Kulturalnej, atmosfera wśród NCBiR to przede wszystkim pozytywna energia fajnej zgranej Ekipy! Walczymy do końca!

Mimo słabszej dyspozycji w tym meczu Kamila Godlewskiego z NCBiR, który jest jednym z najlepiej blokujących tej drużyny, podopieczni Maćka Malskiego dzielnie walczyli i bardzoooooo nam szkoda, że przegrali 0:3, bo kochamy taką chęć walki!!!  Oddali ten mecz Kuźni.