Enprom lepszy od Veolia

8 listopada 2018

Mecz pomiędzy ENPROMem a Veolia zapowiadał się na bardzo wyrównane spotkanie. Tak też się stało i po zaciętym widowisku jako wygrani z boiska zeszli zawodnicy Eweliny Targowskiej.

To właśnie Enprom rozpoczął lepiej pierwszego seta, zyskując przewagę (5:3; 6:4). Veolia odrabiała jednak straty. Obie drużyny grały dobrze w ataku i gra toczyła się punkt za punkt. W walce na przewagi bohaterem został Piotr Markowicz, który zadecydował o zwycięstwie Veolia w tej odsłonie.

W drugim secie nadal było równo. Wśród zawodników Veolia wyróżniali się Piotr Markowicz i Piotr Majsak, którzy zdobywali punkty po atakach ze skrzydła. W Enpromie ostoją ofensywy był Dawid Drobiecki, jednak i Jemu przydarzały się błędy. Zawodnicy z Tanecznej zagrali w tej odsłonie bardziej skoncentrowani i przed ostatnim setem było 1:1.

Trzeci set meczu był najlepszy w wykonaniu drużyny grającej w nowych strojach - ENPROM. Grali Oni dobrze w obronie, a w dodatku sprzyjało im szczęście. Sprytem na siatce wykazał się Antoni Daniluk, a gracze Veolia popełniali błędy w przyjęciu.  Widoczny był brak na boisku Grzegorza Krauze. To pozwoliło Czarnym zdobyć przewagę i wygrać ten mecz 2:1.