Andra dzieli się punktami z PKP Intercity

3 grudnia 2020

W środowym meczu Ekstraklasy PlayVolley pomiędzy PKP Intercity i Andrą nie zabrakło emocji. Po wyrównanym meczu zwyciężyli Teleinformatycy.

Pierwszy set był bardzo emocjonujący. Mocnym punktem PKP Intercity był Cezary Kopeć, często jednak mylił się Mateusz Niedziółka... Wśród zawodników Andra, dobrą grą w ataku wyróżniali się Szymon Stańczyk i Marcin Bobel. Komputerowcy lepiej spisali się w końcówce i prowadzili 1:0.

Drugi set był popisem gry obronnej ze strony PKP Intercity, w której wyróżnił się Krzysztof Pikuła, ponadto dobrze spisując się w zagrywce. Chociaż tutaj prym wiedli Kopeć i Niedziółka. Andra zagrała dobrze w ataku w związku z czym zwyciężyli i tę partię.

W trzeciej części meczu zrekompensował się Mateusz Niedziółka, który w tym okresie gry spisywał się świetnie. Po drugiej stronie pewnym punktem był Rafał Wiśniewski. W tej niezłej odsłonie spotkania górą byli Kolejarze.

ANDRA - PKP INTERCITY 2:1 (25:19, 25:23, 21:25)