Andra lepsza od PKP Intercity!

6 czerwca 2018

Drużyna ANDRA w ósmej kolejce Ekstraklasy PlayVolley w sezonie WIOSNA 2018 bez straty seta wygrała z reprezentacją PKP Intercity. Mecz był wyrównany i stał na wysokim poziomie.

W pierwszym i trzecim secie szala zwycięstwa przechylała się raz na jedną, a raz na drugą stronę. Więcej zimnej krwi w końcówkach zachowywali jednak doświadczeniu siatkarze Adama Bali i to Oni mogli wznieść ręce w geście triumfu. Jeszcze bardziej udany był dla nich drugi set, w którym to wygrali z rywalami odrabiając znacznie starty - 26:24.

Najlepszym zawodnikiem meczu był skrzydłowy Andry - Piotr Lechowicz, który zdobył 17 punktów.

Wciąż czekamy na przebudzenie Mistrza I ligi ubiegłego sezonu. Czy już w czwartek Podopieczni Krzysztofa Pikuły pokażą na co Ich tak naprawdę stać? 07.06.2018 18:30 - PKP Intecity - COMP!