Czwórka z PORR bez szans w starciu z Reesco!

13 grudnia 2020

Czwartkowe spotkanie Reesco z PORR zakończyło się wynikiem 3:0 i było jednostronne. Budowlani grając w czwórkę nie był w stanie sprostać dobrze dysponowanym Żabkom.

Pierwszy set rozpoczął się bardzo dobrze dla Reesco. Kilka dobrych piłek pozwoliło zdobyć przewagę nad przeciwnikiem i tak już zostało do końca. Zawodnicy PORR wyglądali na lekko zdezorientowanych. Szczególnie po niezwykle skutecznej serii zagrań Mateusza Pawlika, który świetnie spisywał się w ataku, a także w polu zagrywki. Niewątpliwie Pawlik stał się bohaterem Reesco, a w Jego ekipie cały czas słychać było głośny doping.

Drugi set to również triumf Zielonych. W obronie rządziła Paulina Narewska, która imponowała ogromnym zaangażowaniem w grę. Porrowi i tym razem nie udało się i set zakończył się wynikiem 25:9 dla Reesco.

Trzecia partia był właściwie grą towarzyską, Andrzej Okoński i spółka mimo druzgocącej przewagi przeciwnika byli w pozytywnych nastrojach, dopingując siebie nawzajem do samego końca. Całemu spotkaniu towarzyszyła naprawdę przyjazna atmosfera. Wracając jednak do części sportowej meczu... Reesco wygrało 25:22 i całe spotkanie 3:0.