Deloitte zrobił swoje – PORR pokonany

4 października 2019

Zawodnicy Deloitte przyjechali na mecz zadowoleni, uśmiechnięci i wypoczęci. Natomiast do składu PORR powrócili Panowie z "Gdańskiej delegacji"

Pierwszy set spotkania był bardzo wyrównany i zacięty. Oba zespoły grały poprawnie, jednak bez rewelacji. Kluczowymi postaciami w Deloitte byli w tym meczu Grzegorz Bargiel i Filip Cybulski, którzy przeważyli szalę zwycięstwa w pierwszej odsłonie na korzyść swojego zespołu.

W drugiej części meczu reprezentacja PORR wreszcie chwilami grała na poziomie, na jaki ją stać. Dobre przyjęcie i gra w obronie Andrzeja Dropiewskiego, rozegranie Moniki Obrębskiej i skuteczne ataki w okazały się receptą na zbliżenie się do rywali, jednak i tym razem zabrakło Im szczęścia i przegrali 21:25.

W trzeciej odsłonie Budowlani początkowo stanęli. Zaczęli gubić się, popełniając proste błędy i mimo dobrej chwilami gry nie mogli poradzić sobie z rywalami, którzy skutecznie bronili i sprytnie wykorzystywali luki w obronie reprezentacji PORR. Natomiast wśród Czarnych coraz lepiej atakował Bargiel, co pozwoliło drużynie Deloitte odnieść nieznaczne zwycięstwo w secie trzecim i w całym meczu 3:0.