Derby Bankowe po raz drugi dla Deutsche Bank

15 grudnia 2017

W jednym z ostatnich meczów SEZONU JESIEŃ 2017 PlayVolley Deutsche Bank 2:1 pokonał ekipę ING Bank. Po dwóch ciężko wygranych setach zawodnicy z DB nieoczekiwanie przegrali partię trzecią.

Jednak to Niebiescy był wyraźnie lepsi. Wykorzystując swoje największe atuty - świetnie atakującego Adama Borówka i bardzo dobrą grę obronną, zarówno w pierwszym jak i drugim secie, rozdawali karty chociaż nie bez problemów wygrali. Druga partia spotkania przeciągnęła się do wyniku 29:27.

Do trzeciego seta drużyna Pomarańczowych podeszła niesamowicie zmobilizowana. Dobra gra od początku tej części meczu pozwoliła jej zawodnikom złapać drugi oddech. Wśród nich wyróżniali się gracz Konrad Piczak oraz Marcin Bąk i Aleksander Gosk. Po bardzo emocjonującej i wyrównanej partii, ich zespół zdobył w pełni zasłużony punkt, ustalając wynik meczu na 2:1 dla Deutsche.