Dobra passa nowych strojów w PlayVolley utrzymana! REDOCEAN – MARVIPOL 3:0

17 października 2019

Zespół REDOCEAN pokonał 3:0 Mavipol. Deweloperzy postawili mu jednak trudne warunki. Obie drużyny stworzyły ciekawe, dobre widowisko.

Pierwszy set był rozpoznaniem sił. Oba zespoły nie do końca wiedziały na co je stać, w końcu dopiero się poznają. Po pewnym czasie zarysowała się przewaga Czerwonego Oceanu, który do Areny Ursynów przybył w bardzo licznym składzie. Emocji nie brakowało zarówno na boisku jak i na trybunach:). Rywale z Marvipol mieli problemy z uporządkowaniem gry, co skutkowało dla nich nieznaczną porażką w pierwszym secie 27:29.

Druga część meczu również padła łupem Podopiecznych Przemysława Kraszewskiego. Z akcji na akcję rozkręcali się, prezentując coraz lepszą grę w ofensywie. Gracze Małgosi Zaciek całkiem przyzwoicie prezentowali się w obronie, zabrakło Im jednak nieco siły na skrzydłach. Drugą partię przegrali 20:25.

Trzecia odsłona spotkania była już w pełni kontrolowana przez reprezentantów REDOCEAN. Dobrze w polu zagrywki spisywał się Adam Kapuściński. W ofensywie zaś kilka ładnych zbić pokazał Wojciech Popławski. Deweloperzy grali bardzo ambitnie, ale niestety nie byli w stanie zatrzymać będących na fali debiutantów w nowych strojach i przegrali 12:25. Na zorganizowanie gry mają jednak jeszcze dużo czasu, a już w przyszłym tygodniu zaprezentują się w nowym wydaniu ;).