Dobry doping tym razem nie wystarczy艂… 馃挭馃榿

21 lutego 2018

We wtorkowy wiecz贸r na parkiecie Ursynowskiego Centrum Sportu i Rekreacji zrobi艂o si臋 niezwyk艂e 偶贸艂to-niebiesko!聽Barwy te reprezentowa艂y dru偶yny PORR i SAVILLS.聽

Pierwszy set to walka punkt za punkt. Graj膮cy w czw贸rk臋 Budowlani dwoili si臋 i troili, 偶eby gra膰 jak r贸wny z r贸wnym... Jednak si艂 wystarczy艂o do remisu 12:12. P贸藕niej karty rozdawali wspierani przez聽King臋 Pa藕dziorko i Wiol臋 Wojtczak Zawodnicy SAVILLS. Odskoczyli聽14:12, 18:15 i utrzymali przewag臋 do ko艅ca.聽

Drugi set to w miar臋 wyr贸wnana walka. Jednak przy stanie 16:14 dla Savills nasta艂a seria PORR. Przy zagrywce Paw艂a Kalisza (19:16) - bardzo dobry fragment meczu w wykonaniu obu zespo艂贸w! Na takie akcj臋, warto by艂o czeka膰 :). Obrony, ataki i bloki - niczego nie brakowa艂o. Dla uspokojenia sytuacji i wybicia Rywala z rytmu Zawodnicy SAVILLS wzi臋li czas (16:16). Ale jak si臋 okaza艂o na nic si臋 nie zda艂. PORR utrzyma艂 odpowiedni rytm gry i pewnie wygra艂 tego seta. Niema艂y wk艂ad w艂asny mia艂 tu Pawe艂 Kalisz!

Ostatnia ods艂ona to ju偶 PORR "na podw贸jnym gazie" :D. Ca艂y set Budowla艅cy trzymali bezpieczn膮 przewag臋. Uwagi Marcina Nowaka z trening贸w przynosz膮 rezultaty! Savills pr贸bowa艂 goni膰 Rywala, ale na pierwszy na met臋 dotar艂 PORR, zostawiaj膮c Sympatycznych na 22 oczku.聽

Pomimo przegranej聽SAVILLS - Panie zza bocznej linii boiska s膮 dla nas wygrane! Im nigdy nie trzeba przypomina膰, 偶e w PlayVolley poza wygran膮 liczy si臋 tak偶e dobra zabawa:). WIOLA - KINGA聽馃憣