Drużyna SAVILLS rośnie w siłę!

14 marca 2018

Drużyna Savills świetnie rozpoczęła mecz (8:2). Po kontrach w wykonaniu Łukasza Michalaka i Daniela Czarneckiego wyszli na dziewięcio-punktowe prowadzenie (12:3). W szeregach PORR dwoili się i troili Andrzej Dropiewski i Paweł Kalisz. Nie wystarczyło to jednak nawet na wyrównaną walkę. Aktualni wicemistrzowie I Ligi PlayVolley (14.03.2018:)) dominowali na siatkarskim parkiecie i po ciężkiej końcówce pewnie wygrali 25:20.

Drugi set zaczął się zupełnie inaczej. Tym razem starcie dobrze rozpoczęła drużyna PORR (5:3 i było to Ich jedyne prowadzenie w tym secie). Zawodnicy zespołu Savills rzucili na szalę wszystkie swoje umiejętności. Podjęli walkę i później sukcesywnie powiększali swoją przewagę - 16:11, 18:13, 22:16, 25:17. Ich liderem ponownie był Łukasz Michalak.

Savills poszedł za ciosem i w trzecim secie także dzielnie walczył. Wygrał 25:23 i z Areny Ursynów wyszedł bogatszy o trzy punkty do ligowej tabeli. Czyżby drużyna Savills pięła się na podium I ligi PlayVolley?