Deloitte

Strona WWW

Deloitte

„Deloitte Polska to jedna z wiodących firm doradczych w kraju, świadcząca usługi profesjonalne w następujących obszarach: audytu, doradztwa podatkowego, doradztwa prawnego, konsultingu strategicznego oraz technologicznego, zarządzania ryzykiem i doradztwa finansowego.

W Polsce firma Deloitte rozpoczęła swoją działalność w roku 1990. Nasze główne biuro mieści się w Warszawie, a sieć biur lokalnych obejmuje największe miasta: Kraków, Gdańsk, Łódź, Wrocław, Katowice, Poznań, Szczecin oraz Rzeszów. Dzięki temu, jesteśmy w stanie lepiej i szybciej obsługiwać klientów z południowej, północnej i zachodniej części Polski, zyskując jednocześnie pełniejszą wiedzę o realiach funkcjonowania tamtejszych firm. Zespół Deloitte w Polsce liczy już ponad 2500 specjalistów z różnych dziedzin, Deloitte w Europie Środkowej ponad 6000 specjalistów (w 44 biurach w 18 krajach).

Przez ponad 25 lat obecności w Polsce rozwijaliśmy firmę, zwiększając liczbę pracowników i klientów, między innymi poprzez połączenia z lokalnymi firmami, specjalizującymi się w istotnych dla rynku dziedzinach. Dzięki tej strategii mogliśmy i możemy oferować klientom usługi najwyższej jakości, łącząc wiedzę i zasoby globalnej firmy, obejmujące ponad 244 400 pracowników w ponad 150 krajach, z cennym doświadczeniem specjalistów działających na lokalnych rynkach. 

Deloitte Polska obsługuje duże krajowe przedsiębiorstwa, instytucje sektora finansowego i instytucje publiczne oraz obecne w Polsce firmy międzynarodowe. Chcąc spełnić oczekiwania naszych klientów, oferujemy im kompleksowe, zintegrowane usługi. Działamy według jednolitych standardów, stosujemy te same metodologie i dostarczamy najwyższej jakości usługi obejmujące wszystkie branże i sektory gospodarki.”

Dowiedz się więcej
Ostatnie wyniki: