Enprom

ENPROM Sp. z o.o. to prężna firma gwarantująca najwyższą jakość wykonywanych usług w branży elektroenergetycznej na rynku polskim i zagranicznym.

Strona WWW

Enprom

ENPROM Sp. z o.o. to prężna firma gwarantująca najwyższą jakość wykonywanych usług w branży elektroenergetycznej na rynku polskim i zagranicznym.

Oparta na doświadczonej, rzetelnej i doskonale wyszkolonej kadrze zarządzającej i nadzorującej prace jak i pracownikach o wysokich kwalifikacjach i długoletnim stażu w branży elektroenergetycznej. Wieloletnie doświadczenie kadry oraz zaplecze sprzętowe umożliwiają nam realizację wszelkich zadań z zakresu budowy, przebudowy oraz remontów linii wysokich napięć.

To firma, która przebojem wkroczyła na rynek dzięki nowoczesności, bogatemu zapleczu technicznemu oraz wysokiej jakości i efektywności świadczonych usług, co w 100% umożliwiło perfekcyjną organizację pracy w wykonywanych przedsięwzięciach. Wszystkie te cechy wpływają na tendencję wzrostową i doskonały rozwój spółki, coraz szersze grono zadowolonych partnerów i wzrost zaufania wśród inwestorów polskich i zagranicznych.

ENPROM Sp. z o.o. realizuje liczne kontrakty dla PSE S.A. (Polskie Sieci Elektroenergetyczne S.A.), jak również polskich spółek dystrybucyjnych . Na rynku zagranicznym wykonuje liczne kontrakty w Irlandii, gdzie m.in. uczestniczy w projekcie realizacji modernizacji linii przesyłowych na obiektach ESB Networks (Electricity Supply Board), narodowego dostawcy i operatora na tamtejszym rynku.

Dowiedz się więcej
Ostatnie wyniki:
Poprzednie sezony w PlayVolley:

WIOSNA 2016 – 7. miejsce w I lidze
JESIEŃ 2016 – 7. miejsce w I lidze
ZIMA 2017 – 2. miejsce w I lidze – awans do Ekstraklasy
WIOSNA 2017 – 5. miejsce w Ekstraklasie
JESIEŃ 2017 – 2. miejsce w Lidze Mistrzowskiej
ZIMA 2018 – 6. miejsce w Lidze Mistrzowskiej
WIOSNA 2018 – 2. miejsce w Lidze Mistrzowskiej
JESIEŃ 2018 – 2. miejsce w Lidze Mistrzowskiej