ProService

Tylko po wygraną!

Strona WWW

ProService

ProService AT jest wyspecjalizowaną firmą z ponad 22 letnim doświadczeniem na polskim rynku finansowym. Działalność ProService AT związana jest z usługami w obszarze departamentów operacyjnych, księgowości, relacji z Klientem oraz rozwiązań IT.

Spółka oferuje szeroką gamę usług oraz specjalistyczne oprogramowanie dla asset managerów, ubezpieczycieli oraz banków w kraju i za granicą. Doświadczenie w tworzeniu aplikacji dla rynku finansowego oraz wiedza i zaplecze technologiczne pozwalają ProService AT zapewnić wysokie standardy obsługi, a także wsparcie w kreowaniu nowych produktów.

Nasza skuteczność oraz wysoka jakość operacyjna opierają się na dogłębnej analizie potrzeb rynku, wykorzystaniu efektywnych metod działania oraz tworzeniu usług dostosowanych do potrzeb naszych Klientów.

Od wielu lat pełnimy rolę pośrednika pomiędzy Klientami i dystrybutorami, a różnymi instytucjami finansowymi, takimi jak: fundusze inwestycyjne, fundusze emerytalne i firmy ubezpieczeniowe, w szczególności w zakresie ubezpieczeniowych funduszy kapitałowych.

Dowiedz się więcej
Ostatnie wyniki:
Poprzednie sezony w PlayVolley:

WIOSNA 2017 – 2. miejsce w Ekstraklasie