Drużyny Deloitte i PKP Intercity podzieliły się się punktami

20 lutego 2019

Mecz pomiędzy PKP Intercity, a Deloitte zapowiadał się na bardzo wyrównane spotkanie. Tak też się stało i po zaciętym widowisku jako wygrani z boiska zeszli Kolejarze.

To właśnie PKP rozpoczęło lepiej pierwszego seta, zyskując kilku punktową przewagę (9:4). Deloitte odrabiał jednak straty. Obie drużyny grały dobrze w ataku i gra toczyła się punkt za punkt. W tej walce jednak głównym bohaterem został Cezary Kopeć, który zadecydował o zwycięstwie Intercity w tej odsłonie.

W drugim secie nadal było równo. Wśród zawodników Deloitte wyróżniali się Łukasz Dziubański i Emil Dmochowski, którzy zdobywali punkty po atakach ze skrzydła. W drużynie Krzysztofa Pikuły ostoją ofensywy był Stefan Michałowicz, jednak i Jemu przydarzały się błędy. Kolejarze zagrali w tej odsłonie bardziej skoncentrowani i przed ostatnim setem było już 2:0

Trzeci set meczu był najlepszy w wykonaniu drużyny Deloitte. Podopieczni Agnieszki Boczkowskiej grali dobrze w obronie, a w dodatku sprzyjało Im szczęście. Sprytem na siatce wykazała się Beata Iwańczyk, a gracze PKP Intercity popełniali wiele błędów w przyjęciu. To pozwoliło czarno-zielonym zdobyć honorowy punt w tym spotkaniu.