Dzielna czwórka z Deutsche Bank uległa Kowalom

25 października 2018

Kuźnia Kulturalna pokonał 2:1 ekipę Deutsche Bank. Było to jednak bardzo wyrównane widowisko.

Pierwszy set to przede wszystkim świetne przyjęcia Tomasza Tylendy i wspaniałe ataki Igora Królikowskiego. Ze strony Kuźni wyróżniał się głównie Paweł Skorek, który zawsze był w odpowiednim miejscu, gotowy do obrony, co z resztą z powodzeniem realizował. Set ten był typową grą punkt za punkt. Oglądaliśmy bardzo dużo skutecznych ataków, ale też całą masę piłek po zagrywkach lądujących w siatce.

Drugi set zwiastował zwycięstwo Restauratorów w tym meczu. Drużyna Bertranda Jasińskiego pokonała przeciwników 25:20, a niewątpliwy w tym udział miał Dominik Piwowarski, który z dużą siłą trafiał w pole po drugiej stronie siatki. Licznie przybyła załoga Kuźni przeprowadziła w drugim secie zmiany składu. Natomiast czwórka z DB dwoiła się i troiła w obronie, ale było to za mało na dobrze grający w tej partii Zespół Kuźni.

Deutsche Bank przegrał z klasą, po sportowej i ambitnej walce 1:2.