eConsulting rozbił CBRE

11 października 2019

W meczu między drużyną eConsulting, a zespołem CBRE bezapelacyjnie lepsi okazali  się Ci pierwsi. eConsulting rozgromił przeciwnika 3:0. Dla CBRE było to kolejne ciężkie spotkanie.

Pierwsza partia od początku toczyła się pod dyktando Beniaminka I ligi PlayVolley. Ich bezbłędna gra doprowadziła do wyniku 10:1. Nie do zatrzymania był zawodnik z numerem 21 - Paweł Hajkowski. Dzięki trudnej zagrywce eConsulting w której prym wiódł Bartłomiej Bogusz, Debiutanci mieli wiele okazji do kontrataków. Pierwszą partię wygrali zdecydowanie 25:12.

Drugiego seta drużyna CBRE rozpoczęła od lepszej gry. Coraz lepiej spisywali się w obronie, w szeregi eConsulting wkradło się zaś kilka pomyłek. Kapitan zespołu z numerem 10 na koszulce - Sławomir Kwiatkowski szybko uporządkował grę i ta partia również padła łupem Specjalistów IT; 25:18.

Trzeci set to już prawdziwy pokaz siły zespołu Kwiatkowskiego. CBRE, mimo bardzo ambitnej gry i coraz lepszej postawy lidera zespołu - Tomasza Kuczara - nie zdołało nawiązać walki z bardzo silnym przeciwnikiem. Trzeciego seta ekipa eConsulting wygrała 25:18 i całe spotkanie 3:0.