eConsulting za silny dla Marvipol

25 października 2019

Pierwszy set był bardzo wyrównany. Wydawało się, że zawodnikom Marvipol trudy spotkania bardziej dadzą się we znaki - eConsulting uchodzi za czarnego konia I Ligi PlayVolley, także myśleliśmy, że i to spotkanie rozpoczną od mocnego wejścia. Paradoksalnie jednak to właśnie w tej odsłonie prezentowali się najsłabiej. Marvipol ryzykował w polu zagrywki, skutecznie zbijał i doprowadził do zaciętej końcówki oraz gry na przewagi. Jednak oddał tego seta 24:26.

Druga część meczu również padła łupem Zawodników Sławka Kwiatkowskiego. Z akcji na akcję rozkręcali się, prezentując coraz lepszą grę w ofensywie. Gracze Małgorzaty Zaciek całkiem przyzwoicie prezentowali się w obronie, zabrakło Im jednak nieco siły na skrzydłach. Liderem zespołu był Jacek Leder. Drugą partię przegrali, aż 13:25.

Trzecia odsłona spotkania była już w pełni kontrolowana przez reprezentantów eConsulting. Dobrze w polu zagrywki spisywali się Bartłomiej Bogusz oraz Łukasz Twardowski. W ofensywie zaś kilka ładnych zbić pokazał Paweł Hajkowski. Siatkarze z Marvipol grali bardzo ambitnie, ale przegrali 15:25. Na zorganizowanie gry mają jednak jeszcze dużo czasu.