ENPROM za silny dla AUTODROM JASTRZĄB…

15 grudnia 2017

Pierwsza partia od początku toczyła się pod dyktando  aktualnych wiceliderów Ligi Mistrzowskiej PlayVolley. Nie do zatrzymania był jak zwykle zawodnik Maciej Minkiewicz. Dzięki trudnej zagrywce ekipa Enprom miała wiele okazji do kontrataków. Pierwszą partię Coca wygrała zdecydowanie 25:20.

Drugiego seta Rajdowcy rozpoczęli od lepszej gry. Coraz lepiej spisywali się w obronie, w szeregi Enpromu wkradło się zaś kilka pomyłek. Andrzej Kubicki szybko uporządkował grę i ta partia również padła łupem reprezentantów Eweliny Targowskiej 25:22.

Trzeci set to już prawdziwy pokaz siły zespołu z czuba tabeli. Autodrom, mimo bardzo ambitnej gry i coraz lepszej postawy lidera zespołu - Marcina Kucharskiego - nie zdołało nawiązać walki z bardzo silnym przeciwnikiem. Trzeciego seta ekipa ENPROM wygrała 25:20 i całe spotkanie 3:0.