Enprom wraca do gry!

19 marca 2018

Enprom - Veolia 15.03.2018 21:30 - 2:1!

Był to bardzo wyrównany mecz! Piękne widowisko! Oba zespoły były mocno zdeterminowane i walczyły do samego końca.

W skrócie przedstawiamy jak się prezentowało to spotkania:

I set:

• początek dla Veolia, 2 bloki w tej fazie seta w wykonaniu braci. Pierwszy przypisał sobie Wojtek Krauze, natomiast drugi Grzegorz Krauze - zazwyczaj wychodzą na mecz bardzo zmotywowani i mają dobre początki i tak też było tym razem :).
  • 14:14 wyrównanie
  • w końcówce seta rozgrywający Enprom (M.Miernowski) zaskoczył przeciwnika kiwką (bardzo ważny punkt) - Enprom wygrywa seta 25:22.

II set

• od początku lekka przewaga Zawodników Stanisława Łabędy.
  • Dobrze funkcjonuje środek w ataku Veolia
  • Mimo kilku błędów własnych Veolia, które przyniosły trochę napięcia w secie, utrzymuje prowadzenie do końca seta i wygrywa
  • 2 ważne bloki w końcówce seta ponownie w wykonaniu Grzegorza Krauze.

III set:

• znowu Veolia zaczyna z lekką przewagą, powiększa sukcesywnie - Michał Śnieciński skuteczny w ataku oraz błędy Enprom - dochodzi do 5 pkt przewagi (12:17)
  • 12:17 - zaczyna odrabiać Enprom, złe przyjęcie Veolia
  • 21:21 wyrównanie, od tego stanu gra punkt za punkt, bardzo emocjonująca końcówka - pojedyncze bloki (W. Krauze i G. Krauze z Veolia oraz Miłosza Owsiany z Enprom)
  • Koniec seta przy 30:28