Siatkarskie eventy firmowe

Chcesz dać swoim pracownikom możliwość „zdrowej” rywalizacji? Chcesz zaaranżować firmowy event sportowy, którego motywem przewodnim będzie siatkówka? Pomożemy Ci! Gwarantujemy profesjonalną organizację i dobrą zabawę!

PlayVolley to bowiem nie tylko Liga Siatkówki Firm oraz profesjonalne trenigi dla firmowy drużyn, ale i siatkarskie eventy. Organizowaliśmy już m.in. Pierwsze Mistrzostwa w Piłkę Siatkową Hoteli SPA Dr Irena Eris, Mistrzostwa firmy Imtech, siatkarski dzień dziecka z zawodnikami AZS Politechnika Warszawska oraz turnieje siatkówki plażowej: La Playa Volleyball Cup oraz I Mistrzostwa ING. Zorganizować możemy dużo więcej. Turnieje firmowe i branżowe to dla nas chleb powszedni. W odróżnieniu od innych firm eventowych każde zlecenie traktujemy jednak indywidualnie i realizujemy z dbałością o najmniejsze szczegóły. Chleb powszedni staje się więc czymś wyjątkowym. Czymś, co Twoi pracownicy pamiętać będą przez długie lata.

Chcesz zorganizować event, jakiego dotychczas jeszcze nikt  nie zorganizował? Nie ma problemu! Jesteśmy otwarci na wszystkie pomysły. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych!

Jak działamy? Na samym początku przygotowujemy scenariusz imprezy. Po zaakceptowaniu go przez zleceniodawcę przechodzimy do realizacji. I tu zaczyna się... zabawa! Twoi pracownicy będą wniebowzięci. Siatkówka nie tylko pomaga zintegrować zespół, ale pozytywnie wpływa na kondycję, zdrowie, motywację i nastrój pracowników. Mamy na to dowody. Opinie firm, które już nam zaufały, są przecież najlepszym świadectwem.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji.


Ekipa PlayVolley
playvolley@playvolley.pl