Gorzki rewanż UCSIR – PORR

9 maja 2018

Drużyna PORR była bezlitosna dla Gospodarzy naszej hali. W czwartej kolejce I ligi PlayVolley w sezonie WIOSNA 2018 Budowlańcy bez straty seta wygrali z Ursynowskim Centrum Sportu i Rekreacji.

Siatkarze Moniki Obrębskiej nie mieli żadnego problemu z pokonaniem rywali, którzy wyjątkowo grali w trójkę. Pierwszego seta wygrali 25:17, w drugim zwyciężyli 25:11, w trzecim zaś - 25:20. UCSiR, choć dosłownie musiał się dwoić, nie był w stanie przeciwstawić się dużo bardziej wypoczętym Budowlańcom.

Najlepszym zawodnikiem meczu był skrzydłowy UCSiR - Tomasz Mazurkiewicz, który zdobył 4 punkty zagrywką, a także zapisał na swoim koncie 4 obrony i 16 perfekcyjnych przyjęć. Po stronie PORR wyróżniali się Jarosław Byszewski i Andrzej Dropiewski.