Imponujące zwycięstwo Deloitte

12 października 2018

Drużyna Deloitte w drugiej kolejce PlayVolley dopisała na swoje konto kolejne trzy punkty. Tym razem pokonali Ursynowskie Centrum Sportu i Rekreacji.

Pierwszy set był najbardziej wyrównany. Więcej zimnej krwi zachowali siatkarze Agnieszki Boczkowskiej i to Oni objęli prowadzenie w meczu. Dalej już poszli za ciosem i w drugiej partii nie dali rywalom żadnych szans. Dzięki świetnej grze Adama Ostrowskiego, Michała Lipińskiego i Łukasza Strepa wygrali, aż 25:14 i zapewnili sobie zwycięstwo w całym spotkaniu. Halowcom bardzo zależało na honorowym punkcie, do trzeciego seta przystąpili więc naładowani pozytywną energią. Przez cały czas walczyli z debiutantami PlayVolley jak równy z równym. Jednak, podobnie jak w pierwszej partii, nie potrafili postawić kropki nad i. Uczyniła to natomiast drużyna Deloitte, który zwyciężyła 25:18 i z Areny Ursynów wyszła bogatsza o trzy punkty.

Najlepszym zawodnikiem na boisku był skrzydłowy Deloitte - Adam Ostrowski, który zdobył 15 punktów. Z bardzo dobrej strony pokazał się w ataku, bloku i przyjęciu.