Imponujące zwycięstwo NCBR

14 lutego 2020

Drużyna NCBR w trzeciej kolejce PlayVolley dopisała na swoje konto kolejne trzy punkty. Tym razem pokonała drużynę PORR.

Wszystkie sety były w miarę wyrównane. Więcej zimnej krwi zachowali siatkarze Mariki Burnos-Stępień i to Oni objęli prowadzenie w meczu. Dalej już poszli za ciosem i w drugiej oraz trzeciej partii trzymali poziom😁. Dzięki świetnej grze Rafała Starosza wygrali drugi set 25:21 i zapewnili sobie zwycięstwo w całym spotkaniu. Budowlanym bardzo zależało na honorowym punkcie, do trzeciego seta przystąpili więc naładowani pozytywną energią. Przez cały czas walczyli z NCBR jak równy z równym. Jednak, podobnie jak w poprzednich partiach, nie potrafili postawić kropki nad i. Uczyniła to natomiast drużyna Mariki, która zwyciężyła 25:21 i z Camp4 wyszła bogatsza o trzy punkty.