ING Bank za trzy punkty!

9 lutego 2018

W pierwszym secie Enprom nie miał nic do powiedzenia. ING Bank bardzo dobrze grał na kontrach i pewnie wygrał seta. Duet Konrad Piczak i Mateusz Spaliński byli niemalże nie do zatrzymania. W kolejnych partiach rywalizacja była bardziej wyrównana. Mimo, iż Andrzej Kubicki z Enprom zaliczył 2 udane bloki to tytuł Mistrza BLOKU niezmiennie należy przyznać podopiecznym Marcina Bąka. Enprom miał duże problemy z atakiem przy ścianach stawianych przez ING. A odnośnie przyjęcia: Choć przyjęcie Bankowców nie było perfekcyjne, to jednak Kamil Orzeł rozgrywał dokładne piłki do swoich Partnerów z boiska.

W trzecim secie Energetycy mieli dość bezpieczną przewagę, ale ING nadrobiło i wygrało tę partię na przewagi.

ING Bank juz dawno nie wygrał meczu w stosunku 3:0. Zawsze problem pojawiał się w końcówkach spotkań. Czyżby treningi z Marcinem Nowakiem przynosiły zamierzone rezultaty? :). My znamy odpowiedź. Ciężka praca popłaca!:).

Po stronie Enpromu należy pochwalić ładne zagrywki. Nad resztą gry niestety Podopieczni Eweliny Targowskiej muszą jeszcze popracować.