Kapitalna walka, zwycięski COMP

8 grudnia 2017

Spotkanie pomiędzy KUŹNIĄ KULTURALNĄ, a reprezentantami COMP zapowiadało się bardzo ciekawie. Kierując się dużą różnicą miejsc zajmowanych w tabeli Ekstraklasy PlayVolley, wydawało się, że Kowale są silniejszym zespołem.

Mecz dla wiceliderów tabeli okazał się jednak bardzo trudny, a przeciwnik - wymagający.

Pierwsza partia była niezwykle wyrównana i rozstrzygnęła się w samej końcówce. Gracze Kuźni byli pewni zwycięstwa. Drużynę COMP poderwał do walki Artur Matusiak. Po ofiarnej walce Niebiescy wygrali 29:27 i prowadzili 1:0.

O drugim secie można by dużo powiedzieć, ale streścimy to w paru słowach: piękne zagrywki, mocne ataki i ofiarne obrony. Po zaciętej walce do samego końca wynikiem 30:28 Kowale zrehabilitowali się za 1 seta.

Trzecia odsłona należała do podopiecznych Konrada Raczyńskiego.

Radość po meczu była ogromna, zwycięzcy sami nie spodziewali się aż tak świetnej gry w swoim wykonaniu!