Kolejarze ponownie górą w starciu z Teleinformatykami

13 lutego 2020

Drużyna PKP Intercity pokonała 2:1 ekipę COMP. Było to jednak bardzo wyrównane widowisko.

Pierwszy set to przede wszystkim świetne przyjęcia Czarka Kopecia i wspaniałe ataki Mateusz Niedziółki. Ze strony COMP wyróżniał się głównie Artur Matusiak, który zawsze był w odpowiednim miejscu, gotowy do ataku, co z resztą z powodzeniem realizował. Set ten był typową grą punkt za punkt. Oglądaliśmy bardzo dużo skutecznych ataków, ale też całą masę pięknie wybronionych piłek.

Drugi set Teleinformatycy zaliczyli do bardziej udanych. Drużyna Konrada Raczyńskiego pokonała Przeciwników 25:13, a niewątpliwy w tym udział miał wspomniany już Matusiak, który z dużą siłą trafiał w pole po drugiej stronie siatki.  Licznie przybyła załoga PKP Intercity przeprowadzała zmiany składu. Natomiast szóstka z COMP skrupulatnie doprowadziła do remisu w meczu 1:1.

COMP przegrał z klasą, po sportowej i ambitnej walce 1:2.