Kuźnia Kulturalna uznała wyższość Mistrza PlayVolley

12 października 2018

Drużyna VEOLIA okazała się bezlitosna dla ekipy Bertranda Jasińskiego. W meczu drugiej kolejki Ligi Mistrzowskiej w sezonie JESIEŃ 2018 PlayVolley zawodnicy z Puławskiej wygrali 3:0.

W pierwszym secie siatkarze Wojciecha Krauze nie dali rywalom żadnych szans. Dominowali w każdym elemencie siatkarskiego rzemiosła i zwyciężyli 25:20. Później gracze Kuźni Kulturalnej, którzy do Areny Ursynów przybyli w wyśmienitych nastrojach, podjęli walkę. Mimo to Veolia we właściwym momencie wrzuciła szósty bieg i zapewniła sobie zwycięstwo w meczu (27:25 w drugim secie). W trzeciej partii Kowale dwoili się i troili, ale zabrakło Im szczęścia. Siatkarze Veoli bowiem znów odskoczyli na kilka punktów i utrzymali tę przewagę. Wygrali 25:18, a całe spotkanie 3:0.

Największy wkład w zwycięstwo Veoli miał Michał Śnieciński, który zdobył 15 punktów, w tym, aż 4 asy serwisowe. Po drugiej stronie siatki zaś wyróżnił się Paweł Skorek, zdobywca 14 oczek.