Kuźnia Kulturalna zatrzymana przez Deutsche Bank!

27 kwietnia 2018

W trzeciej kolejce Ligi Mistrzowskiej PlayVolley zmierzyły się zespoły Kuźnia Kulturalna i Deutsche Bank. Pierwsi po awansie z Ekstraklasy rozpoczęli swoją walkę z silniejszymi od siebie. Drudzy z kolei już mieli za sobą dwie pierwsze przegrane kolejki. 

Spotkanie rozpoczęło się korzystnie dla drużyny bankowców 15:10. Bardzo dobrze na zagrywce spisywał się Adam Dmitriew! W środkowej fazie seta Kuźnia Kulturalna zaczęła odrabiać straty. Siarczyste ataki Roberta Kozłowskiego i Dominika Piwowarskiego przynosiły efekty. Pierwsza odsłona padła więc łupem Kowali.

Drugi set był już lepszy w wykonaniu Deutsche Bank. Rozgrzał się lider ofensywy zespołu w niebiesko-białych strojach - Igor Królikowski, zdobywając wiele punktów dla swojej drużyny. Gracze Bertranda Jasińskiego mieli dobre momenty, to jednak nie wystarczyło.

W ostatniej części spotkania Bankowcy nadal kontrolowali bieg wydarzeń. Znów na zagrywce brylował Adam Dmitriew. Gracze z Wilanowa mylili się w przyjęciu i w konsekwencji przegrali ten set 15:25 i całe spotkanie 1:2