Nie tak łatwo w Lidze Mistrzowskiej… Veolia pokonana

7 lutego 2018

Pierwszy set zaczął się od 2 pkt dla podopiecznych Stanisława Łabędy. Później już nie było tak różowo... Siatkarze Mazowieckiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa, którzy byli faworytami, robili bowiem, co do nich należało i budowali sobie przewagę. Perfekcyjna gra MOIIB i 9 pkt z rzędu przy zagrywce Daniela Saganka miażdżyła rywali. Praktycznie nie popełniali Oni błędów i w końcu mogli cieszyć się ze zwycięstwa. Wynik 25:15 nie pozostawiał wątpliwości, kto był lepszy w tej partii. Gracze Veolia nie zamierzali jednak oddać wygranej bez walki. W drugiej i trzeciej partii ruszyli do ataku i zaskoczyli przeciwników. Grzegorz Krauze, Tomasz Toczony i spółka wykazali się ambicją i wolą walki, co miało odzwierciedlenie w ostatecznym rezultacie - ich drużyna mimo, iż nie wygrali żadnego seta zmniejszyła przewagi punktowe Budowlańców.

Najlepszym zawodnikiem spotkania był lider MOIIB - Adam Chrobot. Zdobył On 16 punktów. Wyróżnić należy także Damiana Majewskiego, zdobywcę 12 oczek. W szeregach zespołu VEOLIA najlepiej radzili sobie Grzegorz Krauze i Tomasz Toczony.