Lekarze pokonali ANDRA 2:1

25 października 2018

W meczu czwartej kolejki Ekstraklasy PlayVolley doszło do małej niespodzianki. Powracający do PlayVolley Lekarze pokonali zawsze groźną Drużynę ANDRA.

Mecz określić można pojedynkiem atakujących: Remigiusza Gelo po stronie Lekarzy oraz Szymona Stańczyka po stronie Teleinformatyków. Górą był ten pierwszy, na którego barki ciężar gry w trudnych końcówkach "zrzucał" rozgrywający Mateusz Dawidziuk. On zaś nie mylił się. Piłki uderzał z dużą siłą, a te wpadały w boisko po stronie rywali.

W drużynie Andra najlepsi byli Szymon Stańczyk i Piotr Strelczuk, z dobrej strony zaprezentował się też rozgrywający Hubert Zach. Wystarczyło to jednak tylko na jeden punkt. W drugiej partii bowiem siatkarze Adama Bali rozgromili rywali, a po ostatnim gwizdku na tablicy widniał wynik 25:22.

Pierwsza i trzecia odsłona padły łupem OIL CM Gamma. Gra była w nich wyrównana, ale prowadzeni przez Remigiusza Gelo i Karola Malca lepsi byli w końcówkach. W efekcie mogli wznieść ręce w geście triumfu i domów wrócili bogatsi o dwa punkty w ligowej tabeli.