Mecz błędów w wynkonaniu NCBiR

7 lutego 2018

Spotkanie zaczęło się od błędnych zagrywek NCBiRu. 3 przerwy z rzędu dla NCBiR przy wyniku 9:17 dla COMP. nie przyniosły jednak wymarzonego rezultatu. Świetnym blokiem w tej odsłonie spotkania popisał się Zawodnik z nr 15 Tomasz Batóg. Dopisał On do swojej tabeli, aż 4 oczka. Czym przyczynił się do zwycięstwa swojego zespołu 25:18.

Do drugiej części spotkania podopieczni Maćka Malskiego przystąpili bardzo zmobilizowani. Rozpoczęli trzy punktową przewagą. Przy stanie 1:4 Comp wziął się do gry i wyrównał 4:4, a dalej pozwolił sobie wyjść na prowadzenie 8:4. W drugim secie świetne bloki prezentował Zawodnik nr 10 - Kamil Godlewski z Narodowego Centrum Badań i Rozwoju. Niestety same dobre bloki tego Zawodnika nie wystarczyły, aby objąć prowadzenie, lecz skuteczne ataki Adama Rokickiego pozwoliły Naukowcom wygrać tę partię 25:17.

Trzeci set był poddaniem się Wychowanków Antka Marczyńskiego. Popełniali Oni wiele błędów w ataku. COMP od początku prowadził. Pozwolił Czerwonym cieszyć się tylko z 14 punktów.

Spotkanie zakończyło się dwoma punktami dla COMP.