Andra ING Bank
0 : 3
(21:25, 20:25, 19:25)
Zobacz galerię z meczu

Statystyki spotkania

Najlepiej punktujący
-
Najlepiej blokujący
-
Najlepiej serwujący
-
Najlepiej przyjmujący
-
Najlepiej atakujący
-
Najlepiej broniący
-

Szczegóły

Data Czas Liga Sezon Kolejka
27 kwietnia 2017 18:30 Ekstraklasa 2017 3

Wyniki

Drużyna123SetyTWynik
Andra21201900Przegrana
ING Bank25252533Wygrana

Andra

Zawodnik Blok Udany Blok Błąd As Zagrywka udana Zagrywka Błąd Przyjęcie Perfekcyjne Przyjęcie Negatywne Przyjecie Błąd Ilość Atak udany Atak procent Atak Błąd Obrona Udana Pkt
Robert Kowalczyk01040642000010
Piotr Lechowicz0043516019556%279
Łukasz Komorowski001101531231357%6514
Paweł Głazowski110516418450%325
Jacek Komorowski001120310000011
Szymon Stańczyk00061701281139%6411
Adam Bala0015132112325%504

ING Bank

Zawodnik Blok Udany Blok Błąd As Zagrywka udana Zagrywka Błąd Przyjęcie Perfekcyjne Przyjęcie Negatywne Przyjecie Błąd Ilość Atak udany Atak procent Atak Błąd Obrona Udana Pkt
Mateusz Spaliński10017112529556%146
Kamil Orzeł00070000000010
Marcin Bąk101521042271452%4216
Daniel Wiliński00160000000031
Aleksander Gosk00000801000040
Krzysztof Janiszewski1005010014857%109
Piotr Pochwała30071100600113
Marcin Nowak100111009667%107
Tomasz Kubica6011611004125%1012