Andra OIL CM Gamma
1 : 2
(17:25, 25:22, 19:25)
Zobacz galerię z meczu

Statystyki spotkania

Najlepiej punktujący
-
Najlepiej blokujący
-
Najlepiej serwujący
-
Najlepiej przyjmujący
-
Najlepiej atakujący
-
Najlepiej broniący
-

Szczegóły

Data Czas Liga Sezon Kolejka
24 października 2018 19:30 Ekstraklasa Jesień 4

Wyniki

Drużyna123SetyTWynik
Andra17251911Przegrana
OIL CM Gamma25222522Wygrana

Andra

Zawodnik Blok Udany Blok Błąd As Zagrywka udana Zagrywka Błąd Przyjęcie Perfekcyjne Przyjęcie Negatywne Przyjecie Błąd Ilość Atak udany Atak procent Atak Błąd Obrona Udana Pkt
Hubert Zach0031210003133024
Robert Kowalczyk000001261000040
Piotr Lechowicz1004450018528416
Szymon Stańczyk10290930208401211
Piotr Strelczuk000724102410424210
Krzysztof Lewiński101621530200012
Adam Bala0006110015320723

OIL CM Gamma

Zawodnik Blok Udany Blok Błąd As Zagrywka udana Zagrywka Błąd Przyjęcie Perfekcyjne Przyjęcie Negatywne Przyjecie Błąd Ilość Atak udany Atak procent Atak Błąd Obrona Udana Pkt
Piotr Romanowski100803016350024
Remigiusz Gelo0001200101611694311
Karol Malec100638202510402511
Mateusz Dawidziuk001190000100111
Adrian Podkański100121110216531726
Piotr Rybarczyk2003282012758109