Andra PKP Intercity
3 : 0
(25:20, 25:18, 25:23)
Zobacz galerię z meczu

Statystyki spotkania

Najlepiej punktujący
-
Najlepiej blokujący
-
Najlepiej serwujący
-
Najlepiej przyjmujący
-
Najlepiej atakujący
-
Najlepiej broniący
-

Szczegóły

Data Czas Liga Sezon Kolejka
29 maja 2018 21:30 Ekstraklasa Wiosna 7

Wyniki

Drużyna123SetyTWynik
Andra25252533Wygrana
PKP Intercity20182300Przegrana

Andra

Zawodnik Blok Udany Blok Błąd As Zagrywka udana Zagrywka Błąd Przyjęcie Perfekcyjne Przyjęcie Negatywne Przyjecie Błąd Ilość Atak udany Atak procent Atak Błąd Obrona Udana Pkt
Hubert Zach00214200022100014
Damian Godlewski0008450018950519
Robert Kowalczyk000001410000030
Piotr Lechowicz0016110101610624011
Łukasz Komorowski00091100014750337
Jacek Komorowski00001000000000
Piotr Strelczuk1015320012758109
Adam Bala10012210014750408

PKP Intercity

Zawodnik Blok Udany Blok Błąd As Zagrywka udana Zagrywka Błąd Przyjęcie Perfekcyjne Przyjęcie Negatywne Przyjecie Błąd Ilość Atak udany Atak procent Atak Błąd Obrona Udana Pkt
Stefan Michałowicz00170431000021
Krzysztof Pikuła10111041010550017
Tomasz Danielczyk10111361011327205
Marek Rudzianiec001102520000011
Grzegorz Malczewski0007061212325213
Jakub Błaszkiewicz1005041013861219