Andra PKP Intercity
3 : 0
(25:21, 25:8, 25:9)
Zobacz galerię z meczu

Statystyki spotkania

Najlepiej punktujący
-
Najlepiej blokujący
-
Najlepiej serwujący
-
Najlepiej przyjmujący
-
Najlepiej atakujący
-
Najlepiej broniący
-

Szczegóły

Data Czas Liga Sezon Kolejka
9 października 2018 18:30 Ekstraklasa Jesień 2

Wyniki

Drużyna123SetyTWynik
Andra25252533Wygrana
PKP Intercity218900Wygrana

Andra

Zawodnik Blok Udany Blok Błąd As Zagrywka udana Zagrywka Błąd Przyjęcie Perfekcyjne Przyjęcie Negatywne Przyjecie Błąd Ilość Atak udany Atak procent Atak Błąd Obrona Udana Pkt
Robert Kowalczyk0031113003133054
Piotr Lechowicz01255192111327415
Szymon Stańczyk1021323201912631315
Piotr Strelczuk2031614101710593215
Adam Bala0028124115533217

PKP Intercity

Zawodnik Blok Udany Blok Błąd As Zagrywka udana Zagrywka Błąd Przyjęcie Perfekcyjne Przyjęcie Negatywne Przyjecie Błąd Ilość Atak udany Atak procent Atak Błąd Obrona Udana Pkt
Stefan Michałowicz0016122110110312
Krzysztof Pikuła1016015721300342
Marek Rudzianiec0003121110110401
Agnieszka Bącik00010000000000
Małgorzata Bieńko00140421000031
Radosław Kozera000514303133131
Paweł Otulak00010142100100
Adam Nowacki1015222013538427