Andra Siemens
2 : 1
(25:20, 17:25, 25:23)
Zobacz galerię z meczu

Statystyki spotkania

Najlepiej punktujący
-
Najlepiej blokujący
-
Najlepiej serwujący
-
Najlepiej przyjmujący
-
Najlepiej atakujący
-
Najlepiej broniący
-

Szczegóły

Data Czas Liga Sezon Kolejka
23 maja 2018 19:30 Ekstraklasa Wiosna 6

Wyniki

Drużyna123SetyTWynik
Andra25172522Wygrana
Siemens20252311Przegrana

Andra

Zawodnik Blok Udany Blok Błąd As Zagrywka udana Zagrywka Błąd Przyjęcie Perfekcyjne Przyjęcie Negatywne Przyjecie Błąd Ilość Atak udany Atak procent Atak Błąd Obrona Udana Pkt
Damian Godlewski00010392121943729
Robert Kowalczyk000001031000050
Piotr Lechowicz001531430169563010
Szymon Stańczyk0008273016744337
Krzysztof Lewiński1016200011327405
Adam Bala0021050108337115
Hubert Zach1006000022100013

Siemens

Zawodnik Blok Udany Blok Błąd As Zagrywka udana Zagrywka Błąd Przyjęcie Perfekcyjne Przyjęcie Negatywne Przyjecie Błąd Ilość Atak udany Atak procent Atak Błąd Obrona Udana Pkt
Marcin Górecki1031218409222026
Tomasz Woźniak1004551013646137
Mateusz Sieczkowski01291421000012
Michał Urliński00010023011100001
Tomasz Ochnik20192540218246411
Adam Dogoński1009144016531206