Comp Andra
2 : 1
(25:11, 24:26, 25:16)
Zobacz galerię z meczu

Statystyki spotkania

Najlepiej punktujący
-
Najlepiej blokujący
-
Najlepiej serwujący
-
Najlepiej przyjmujący
-
Najlepiej atakujący
-
Najlepiej broniący
-

Szczegóły

Data Czas Liga Sezon Kolejka
18 kwietnia 2018 19:30 Ekstraklasa Wiosna 2

Wyniki

Drużyna123SetyTWynik
Comp25242522Wygrana
Andra11261611Przegrana

Comp

Zawodnik Blok Udany Blok Błąd As Zagrywka udana Zagrywka Błąd Przyjęcie Perfekcyjne Przyjęcie Negatywne Przyjecie Błąd Ilość Atak udany Atak procent Atak Błąd Obrona Udana Pkt
Konrad Raczyński000101400200000
Winicjusz Szyszka40015152019632200
Paulina Kuźnia001140200239392210
Tomasz Batóg10015260010550016
Wojciech Maciejewski0005191020840338
Szymon Kowalik000511011000010

Andra

Zawodnik Blok Udany Blok Błąd As Zagrywka udana Zagrywka Błąd Przyjęcie Perfekcyjne Przyjęcie Negatywne Przyjecie Błąd Ilość Atak udany Atak procent Atak Błąd Obrona Udana Pkt
Robert Kowalczyk00052210300120
Konrad Stańczyk1004148117529556
Piotr Lechowicz10132930189503511
Szymon Stańczyk20011060114536257
Krzysztof Lewiński0018045013323344
Adam Bala0008096224625736