Deutsche Bank Andra
2 : 1
(26:24, 21:25, 25:20)
Zobacz galerię z meczu

Statystyki spotkania

Najlepiej punktujący
-
Najlepiej blokujący
-
Najlepiej serwujący
-
Najlepiej przyjmujący
-
Najlepiej atakujący
-
Najlepiej broniący
-

Szczegóły

Data Czas Liga Sezon Kolejka
18 kwietnia 2017 18:30 Ekstraklasa 2017 2

Wyniki

Drużyna123SetyTWynik
Deutsche Bank26212522Wygrana
Andra24252011Przegrana

Deutsche Bank

Zawodnik Blok Udany Blok Błąd As Zagrywka udana Zagrywka Błąd Przyjęcie Perfekcyjne Przyjęcie Negatywne Przyjecie Błąd Ilość Atak udany Atak procent Atak Błąd Obrona Udana Pkt
Adam Borówka000921100070447
Igor Królikowski2005450101504517
Bartosz Gruszecki000110000000020
Kamil Miklewicz100401704040145
Tomasz Tylenda200141000000062
Paweł Zdybel2021628000805512

Andra

Zawodnik Blok Udany Blok Błąd As Zagrywka udana Zagrywka Błąd Przyjęcie Perfekcyjne Przyjęcie Negatywne Przyjecie Błąd Ilość Atak udany Atak procent Atak Błąd Obrona Udana Pkt
Robert Kowalczyk200151902000032
Piotr Lechowicz100731300080339
Łukasz Komorowski10010130001200313
Szymon Stańczyk200120200070429
Piotr Strelczuk00072300040174
Adam Bala00092401020432