Deutsche Bank ING Bank
2 : 1
(25:22, 25:21, 23:25)
Zobacz galerię z meczu

Statystyki spotkania

Najlepiej punktujący
-
Najlepiej blokujący
-
Najlepiej serwujący
-
Najlepiej przyjmujący
-
Najlepiej atakujący
-
Najlepiej broniący
-

Szczegóły

Data Czas Liga Sezon Kolejka
17 stycznia 2018 21:00 Mistrzowska Liga 2018 1

Wyniki

Drużyna123SetyTWynik
Deutsche Bank25252322Wygrana
ING Bank22212511Przegrana

Deutsche Bank

Zawodnik Blok Udany Blok Błąd As Zagrywka udana Zagrywka Błąd Przyjęcie Perfekcyjne Przyjęcie Negatywne Przyjecie Błąd Ilość Atak udany Atak procent Atak Błąd Obrona Udana Pkt
Piotr Stefanowicz1101200002412506213
Adam Borówka11011272116638807
Igor Królikowski20210316401810561114
Bartosz Gruszecki00071000200120
Kamil Miklewicz00000881000030
Tomasz Tylenda511820102150107
Paweł Zdybel00012064020420624

ING Bank

Zawodnik Blok Udany Blok Błąd As Zagrywka udana Zagrywka Błąd Przyjęcie Perfekcyjne Przyjęcie Negatywne Przyjecie Błąd Ilość Atak udany Atak procent Atak Błąd Obrona Udana Pkt
Mateusz Spaliński1017378018633558
Kamil Orzeł0001400003133111
Marcin Bąk21152176116531428
Konrad Piczak200910002711418213
Piotr Pochwała2101115608338135
Tomasz Kubica3121114409444529