MOIIB Deutsche Bank
1 : 2
(23:25, 25:22, 16:18)
Zobacz galerię z meczu

Statystyki spotkania

Najlepiej punktujący
-
Najlepiej blokujący
-
Najlepiej serwujący
-
Najlepiej przyjmujący
-
Najlepiej atakujący
-
Najlepiej broniący
-

Szczegóły

Data Czas Liga Sezon Kolejka
6 czerwca 2017 21:45 Ekstraklasa 2017 9

Wyniki

Drużyna123SetyTWynik
MOIIB23251611Przegrana
Deutsche Bank25221822Wygrana

MOIIB

Zawodnik Blok Udany Blok Błąd As Zagrywka udana Zagrywka Błąd Przyjęcie Perfekcyjne Przyjęcie Negatywne Przyjecie Błąd Ilość Atak udany Atak procent Atak Błąd Obrona Udana Pkt
Iwona Stępień000130210000020
Adam Stępień1013692316850%2011
Stanisław Starosz00001000000000
Daniel Saganek100917208563%126
Damian Majewski30011023111545%258
Michał Saganowski3019392313862%2312
Paweł Staniszewski00000000000000
Bartosz Taranko200406209667%038

Deutsche Bank

Zawodnik Blok Udany Blok Błąd As Zagrywka udana Zagrywka Błąd Przyjęcie Perfekcyjne Przyjęcie Negatywne Przyjecie Błąd Ilość Atak udany Atak procent Atak Błąd Obrona Udana Pkt
Piotr Stefanowicz0001021009667%156
Adam Borówka002100830221150%7713
Igor Królikowski105821200231043%5616
Bartosz Gruszecki00180000000021
Kamil Miklewicz00000191111100%051
Tomasz Tylenda0006000011100%031
Paweł Zdybel2018161016531%448