Deutsche Bank MOIIB
0 : 3
(21:25, 17:25, 19:25)
Zobacz galerię z meczu

Statystyki spotkania

Najlepiej punktujący
-
Najlepiej blokujący
-
Najlepiej serwujący
-
Najlepiej przyjmujący
-
Najlepiej atakujący
-
Najlepiej broniący
-

Szczegóły

Data Czas Liga Sezon Kolejka
16 października 2018 21:30 Mistrzowska Liga Jesień 3

Wyniki

Drużyna123SetyTWynik
Deutsche Bank21171900Przegrana
MOIIB25252533Wygrana

Deutsche Bank

Zawodnik Blok Udany Blok Błąd As Zagrywka udana Zagrywka Błąd Przyjęcie Perfekcyjne Przyjęcie Negatywne Przyjecie Błąd Ilość Atak udany Atak procent Atak Błąd Obrona Udana Pkt
Piotr Stefanowicz2003666015640508
Adam Borówka000721610219947809
Igor Królikowski0035242018633409
Bartosz Gruszecki00191000000001
Kamil Miklewicz2006061022100034
Tomasz Tylenda2008063016637518

MOIIB

Zawodnik Blok Udany Blok Błąd As Zagrywka udana Zagrywka Błąd Przyjęcie Perfekcyjne Przyjęcie Negatywne Przyjecie Błąd Ilość Atak udany Atak procent Atak Błąd Obrona Udana Pkt
Szymon Kosmęda201730006467007
Adam Majchrzak3001021006467107
Stanisław Starosz00000000000000
Daniel Saganek10162112011545157
Damian Majewski11110186011545217
Radosław Cichocki0008000022100012
Jan Gumiński110217326583126
Andrzej Krapa0011611001811615112