ENPROM Comp
2 : 1
(25:13, 21:25, 25:19)
Zobacz galerię z meczu

Statystyki spotkania

Najlepiej punktujący
-
Najlepiej blokujący
-
Najlepiej serwujący
-
Najlepiej przyjmujący
-
Najlepiej atakujący
-
Najlepiej broniący
-

Szczegóły

Data Czas Liga Sezon Kolejka
23 maja 2017 21:30 Ekstraklasa 2017 7

Wyniki

Drużyna123SetyTWynik
ENPROM25212522Wygrana
Comp13251911Przegrana

ENPROM

Zawodnik Blok Udany Blok Błąd As Zagrywka udana Zagrywka Błąd Przyjęcie Perfekcyjne Przyjęcie Negatywne Przyjecie Błąd Ilość Atak udany Atak procent Atak Błąd Obrona Udana Pkt
Andrzej Kubicki1001121221151173%4312
Paweł Dębski100110003267%103
Michał Karpiński000170132115640%476
Michał Olasz0009330010660%136
Ewelina Targowska00000000000000
Piotr Tomczyk00053100000010
Robert Jancelewicz00020201000010
Piotr Marcinkowski00012160012758%047

Comp

Zawodnik Blok Udany Blok Błąd As Zagrywka udana Zagrywka Błąd Przyjęcie Perfekcyjne Przyjęcie Negatywne Przyjecie Błąd Ilość Atak udany Atak procent Atak Błąd Obrona Udana Pkt
Piotr Szczepanek101515116117%443
Artur Matusiak10191913231357%4215
Konrad Raczyński10081513000011
Diana Sałek000635303133%021
Tomasz Batóg00111143112325%434
Szymon Kowalik00060632000030