ENPROM MOIIB
0 : 3
(15:25, 24:26, 14:25)
Zobacz galerię z meczu

Statystyki spotkania

Najlepiej punktujący
-
Najlepiej blokujący
-
Najlepiej serwujący
-
Najlepiej przyjmujący
-
Najlepiej atakujący
-
Najlepiej broniący
-

Szczegóły

Data Czas Liga Sezon Kolejka
1 czerwca 2017 20:30 Ekstraklasa 2017 8

Wyniki

Drużyna123SetyTWynik
ENPROM15241400Przegrana
MOIIB25262533Wygrana

ENPROM

Zawodnik Blok Udany Blok Błąd As Zagrywka udana Zagrywka Błąd Przyjęcie Perfekcyjne Przyjęcie Negatywne Przyjecie Błąd Ilość Atak udany Atak procent Atak Błąd Obrona Udana Pkt
Andrzej Kubicki000211191019737%447
Maciej Minkiewicz20051103118844%3510
Mikołaj Grzywacz10041411000011
Paweł Dębski0006223122100%012
Ewelina Targowska00000000000000
Piotr Tomczyk10080132000011
Piotr Marcinkowski2014263211436%517

MOIIB

Zawodnik Blok Udany Blok Błąd As Zagrywka udana Zagrywka Błąd Przyjęcie Perfekcyjne Przyjęcie Negatywne Przyjecie Błąd Ilość Atak udany Atak procent Atak Błąd Obrona Udana Pkt
Iwona Stępień00014052011100%051
Adam Stępień00045642251664%7316
Stanisław Starosz0021205232150%123
Daniel Saganek20071801151067%3212
Damian Majewski30112173014857%4512
Paweł Staniszewski0001300006233%002