ENPROM MOIIB
0 : 3
(16:25, 15:25, 19:25)
Zobacz galerię z meczu

Statystyki spotkania

Najlepiej punktujący
-
Najlepiej blokujący
-
Najlepiej serwujący
-
Najlepiej przyjmujący
-
Najlepiej atakujący
-
Najlepiej broniący
-

Szczegóły

Data Czas Liga Sezon Kolejka
5 czerwca 2018 21:30 Mistrzowska Liga Wiosna 8

Wyniki

Drużyna123SetyTWynik
ENPROM16151900Przegrana
MOIIB25252533Wygrana

ENPROM

Zawodnik Blok Udany Blok Błąd As Zagrywka udana Zagrywka Błąd Przyjęcie Perfekcyjne Przyjęcie Negatywne Przyjecie Błąd Ilość Atak udany Atak procent Atak Błąd Obrona Udana Pkt
Antoni Daniluk100100010200201
Mieszko Filipowicz0001116308675106
Paweł Dębski100321112150102
Andrzej Kubicki1008216108450205
Maciej Minkiewicz100536302614546015
Mikołaj Grzywacz0006010415120111

MOIIB

Zawodnik Blok Udany Blok Błąd As Zagrywka udana Zagrywka Błąd Przyjęcie Perfekcyjne Przyjęcie Negatywne Przyjecie Błąd Ilość Atak udany Atak procent Atak Błąd Obrona Udana Pkt
Maciej Kowalski1001212008450205
Szymon Kosmęda0001110003267102
Marcin Zacharski20112042122100015
Adam Majchrzak10010200011873309
Daniel Saganek0007112001611694211
Damian Majewski000111161014857418