ICAN HSBC Volley
1 : 2
(25:16, 21:25, 17:25)
Zobacz galerię z meczu

Statystyki spotkania

Najlepiej punktujący
-
Najlepiej blokujący
-
Najlepiej serwujący
-
Najlepiej przyjmujący
-
Najlepiej atakujący
-
Najlepiej broniący
-

Szczegóły

Data Czas Liga Sezon Kolejka
30 maja 2017 21:30 I Liga 2017 8

Wyniki

Drużyna123SetyTWynik
ICAN25211711Przegrana
HSBC Volley16252522Wygrana

ICAN

Zawodnik Blok Udany Blok Błąd As Zagrywka udana Zagrywka Błąd Przyjęcie Perfekcyjne Przyjęcie Negatywne Przyjecie Błąd Ilość Atak udany Atak procent Atak Błąd Obrona Udana Pkt
Robert Krzemiński0004364110550%115
Marcin Opoński101131103118844%5510
Adrian Piętak1001513213267%163
Beata Strawińska00091410000060
Sebastian Wszeborowski000170922241146%4511

HSBC Volley

Zawodnik Blok Udany Blok Błąd As Zagrywka udana Zagrywka Błąd Przyjęcie Perfekcyjne Przyjęcie Negatywne Przyjecie Błąd Ilość Atak udany Atak procent Atak Błąd Obrona Udana Pkt
Tomasz Kobus00015251133100%033
Michał Balcerzak200631231291241%7714
Marta Bućko – Łubińska00011111011100%031
Marcin Wenerski1006182017529%326
Tomasz Jackowski0001021610291138%6311
Jarosław Abramczyk000722218338%123