ING Bank OIL CM Gamma
2 : 1
(25:19, 25:27, 25:18)
Zobacz galerię z meczu

Statystyki spotkania

Najlepiej punktujący
-
Najlepiej blokujący
-
Najlepiej serwujący
-
Najlepiej przyjmujący
-
Najlepiej atakujący
-
Najlepiej broniący
-

Szczegóły

Data Czas Liga Sezon Kolejka
7 marca 2019 21:30 Mistrzowska Liga ZIMA 6

Wyniki

Drużyna123SetyTWynik
ING Bank25252522Wygrana
OIL CM Gamma19271811Przegrana

ING Bank

Zawodnik Blok Udany Blok Błąd As Zagrywka udana Zagrywka Błąd Przyjęcie Perfekcyjne Przyjęcie Negatywne Przyjecie Błąd Ilość Atak udany Atak procent Atak Błąd Obrona Udana Pkt
Jakub Kiliszek516864301812671223
Kamil Orzeł00061000100100
Marcin Bąk101611280229415211
Daniel Wiliński00012159221628516
Piotr Pochwała00016010011436424
Tomasz Kubica300619107571008

OIL CM Gamma

Zawodnik Blok Udany Blok Błąd As Zagrywka udana Zagrywka Błąd Przyjęcie Perfekcyjne Przyjęcie Negatywne Przyjecie Błąd Ilość Atak udany Atak procent Atak Błąd Obrona Udana Pkt
Gracjan Suchodolski0001002319222522
Piotr Romanowski40061631116542110
Michał Frybes0001110003267002
Zbigniew Surowiec0001101262800200
Karol Malec003619312712448315
Adrian Podkański1019292117529427