Kuźnia Kulturalna Deutsche Bank
2 : 1
(25:17, 18:25, 28:26)
Zobacz galerię z meczu

Statystyki spotkania

Najlepiej punktujący
-
Najlepiej blokujący
-
Najlepiej serwujący
-
Najlepiej przyjmujący
-
Najlepiej atakujący
-
Najlepiej broniący
-

Szczegóły

Data Czas Liga Sezon Kolejka
27 czerwca 2018 21:00 Mistrzowska Liga Wiosna 11

Wyniki

Drużyna123SetyTWynik
Kuźnia Kulturalna25182822Wygrana
Deutsche Bank17252611Przegrana

Kuźnia Kulturalna

Zawodnik Blok Udany Blok Błąd As Zagrywka udana Zagrywka Błąd Przyjęcie Perfekcyjne Przyjęcie Negatywne Przyjecie Błąd Ilość Atak udany Atak procent Atak Błąd Obrona Udana Pkt
Marek Pawlik20012047011654238
Dominik Piwowarski300909502410425413
Agnieszka Sola-Manowska000121100100150
Paweł Skorek4011311770227325312
Krzysztof Szczepaniak000701305120121
Andrzej Pichola00020000000000
Bertrand Jasiński2011200002150024

Deutsche Bank

Zawodnik Blok Udany Blok Błąd As Zagrywka udana Zagrywka Błąd Przyjęcie Perfekcyjne Przyjęcie Negatywne Przyjecie Błąd Ilość Atak udany Atak procent Atak Błąd Obrona Udana Pkt
Igor Królikowski2007613002918634320
Bartosz Gruszecki00072220100040
Kamil Miklewicz00017151012758367
Tomasz Tylenda00016320412013653313
Maciej Małek00072135021839308