Kuźnia Kulturalna Deutsche Bank
2 : 1
(25:22, 25:20, 20:25)
Zobacz galerię z meczu

Statystyki spotkania

Najlepiej punktujący
-
Najlepiej blokujący
-
Najlepiej serwujący
-
Najlepiej przyjmujący
-
Najlepiej atakujący
-
Najlepiej broniący
-

Szczegóły

Data Czas Liga Sezon Kolejka
24 października 2018 21:00 Mistrzowska Liga Jesień 4

Wyniki

Drużyna123SetyTWynik
Kuźnia Kulturalna25252022Wygrana
Deutsche Bank22202511Przegrana

Kuźnia Kulturalna

Zawodnik Blok Udany Blok Błąd As Zagrywka udana Zagrywka Błąd Przyjęcie Perfekcyjne Przyjęcie Negatywne Przyjecie Błąd Ilość Atak udany Atak procent Atak Błąd Obrona Udana Pkt
Andrzej Gajewski200705115120003
Dominik Piwowarski401141830229417314
Agnieszka Sola-Manowska00030000000000
Paweł Skorek2009113402011555113
Krzysztof Szczepaniak00012110223133001
Andrzej Pichola1004010022100013
Jeremi Jasiński00060100000010
Bertrand Jasiński2001000108112213

Deutsche Bank

Zawodnik Blok Udany Blok Błąd As Zagrywka udana Zagrywka Błąd Przyjęcie Perfekcyjne Przyjęcie Negatywne Przyjecie Błąd Ilość Atak udany Atak procent Atak Błąd Obrona Udana Pkt
Piotr Stefanowicz10020293016425635
Igor Królikowski20446197231185911524
Bartosz Gruszecki000191440000020
Tomasz Tylenda10010113223217538218