Kuźnia Kulturalna ENPROM
1 : 2
(21:25, 25:20, 18:25)
Zobacz galerię z meczu

Statystyki spotkania

Najlepiej punktujący
-
Najlepiej blokujący
-
Najlepiej serwujący
-
Najlepiej przyjmujący
-
Najlepiej atakujący
-
Najlepiej broniący
-

Szczegóły

Data Czas Liga Sezon Kolejka
21 czerwca 2018 21:30 Mistrzowska Liga Wiosna 10

Wyniki

Drużyna123SetyTWynik
Kuźnia Kulturalna21251811Przegrana
ENPROM25202522Wygrana

Kuźnia Kulturalna

Zawodnik Blok Udany Blok Błąd As Zagrywka udana Zagrywka Błąd Przyjęcie Perfekcyjne Przyjęcie Negatywne Przyjecie Błąd Ilość Atak udany Atak procent Atak Błąd Obrona Udana Pkt
Andrzej Gajewski00010221122100032
Dominik Piwowarski0008310302112574112
Agnieszka Sola-Manowska00020000000010
Paweł Skorek0006314312412502412
Krzysztof Szczepaniak0007110305240112
Andrzej Pichola0001400004125011
Jeremi Jasiński00042000000020

ENPROM

Zawodnik Blok Udany Blok Błąd As Zagrywka udana Zagrywka Błąd Przyjęcie Perfekcyjne Przyjęcie Negatywne Przyjecie Błąd Ilość Atak udany Atak procent Atak Błąd Obrona Udana Pkt
Antoni Daniluk000730004250112
Mieszko Filipowicz2011112107457127
Paweł Dębski10192102200122
Michał Karpiński1015516212314616616
Andrzej Kubicki000131173016850228
Maciej Minkiewicz200814002010502312