Kuźnia Kulturalna ENPROM
2 : 1
(25:16, 25:21, 19:25)
Zobacz galerię z meczu

Statystyki spotkania

Najlepiej punktujący
-
Najlepiej blokujący
-
Najlepiej serwujący
-
Najlepiej przyjmujący
-
Najlepiej atakujący
-
Najlepiej broniący
-

Szczegóły

Data Czas Liga Sezon Kolejka
11 maja 2017 21:30 Ekstraklasa 2017 5

Wyniki

Drużyna123SetyTWynik
Kuźnia Kulturalna25251922Wygrana
ENPROM16212511Przegrana

Kuźnia Kulturalna

Zawodnik Blok Udany Blok Błąd As Zagrywka udana Zagrywka Błąd Przyjęcie Perfekcyjne Przyjęcie Negatywne Przyjecie Błąd Ilość Atak udany Atak procent Atak Błąd Obrona Udana Pkt
Robert Kozłowski200123131022941%4011
Paweł Skorek400531140391846%7422
Marta Michalska000131000000030
Krzysztof Szczepaniak0009013513133%021
Andrzej Pichola0001320108225%122
Bertrand Jasiński000501104250%212

ENPROM

Zawodnik Blok Udany Blok Błąd As Zagrywka udana Zagrywka Błąd Przyjęcie Perfekcyjne Przyjęcie Negatywne Przyjecie Błąd Ilość Atak udany Atak procent Atak Błąd Obrona Udana Pkt
Andrzej Kubicki30032152112542%238
Krzysztof Sobczak00070121000020
Paweł Dębski000631123133%001
Michał Karpiński200811510251144%4413
Michał Olasz1007150117635%227
Ewelina Targowska00000000000000
Piotr Tomczyk000110120000000
Piotr Marcinkowski0009271012867%280